Slide HI-TECH Inovācijas Alternatīvā enerģija
Alternatīvā apkure
Sazināties ar Mums!
+371 29217965

Sundirect oficiālie pārstāvji Latvijā un Somijā

Infrasarkano sildītāju ieguvumi

Globālā tendence ir pāriet no fosilā kurināmā uz atjaunojamu/tīru enerģiju. Vienlaikus izmantojot vēja un saules enerģiju, kas ievērojami samazina nepieciešamo enerģiju, lai sildītu noteiktu telpu. Rezultātā efektīva infrasarkanā apkure būs nākotnes standarta veids, kā apkurina telpas. Sakarā ar to, ka infrasarkanie sildītāji silda telpu (ķermeņu) termisko masu, tas darbojas ar zemākām jaudām, stipri samazinot elektroenerģijas patēriņu.

Pētījumi liecina,ka izņemot granulu katlu apkures sistēmas Sundirect infrasarkaniem sildītājiem ir viszemākās izmaksas, salīdzinot:

 • elektriskie sildītāji – 60%
 • grīdas sildītāji – 50%
 • efektīvi digitālie elektriskie sildītāji – 40%
 • zemas enerģijas Eco-risinājumu gaisa avota siltumsūkņi – 20%
 • Latvijas gāze – 5%

0
gadu garantija
0
minūšu uzstādīšana
0
procentu ekonomija
0
gadu kalpošanas laiks

Kāpēc izvēlēties infrasarkanos sildītājus ?

01.

Ērta apkure

Infrasarkanie paneļu sildītāji izstaro ļoti lielu siltuma attiecību kā starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanās paneļi silda objektus, nevis gaisu (tas ir tas, ko rada konvekcijas siltums), tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu. Salīdzinot ar konvekcijas sildītājiem, telpā nav gaisa plūsmas, tāpēc nav putekļu vai paaugstināts mitrums, izmantojot infrasarkano staru paneļu sildītājus,telpās tiek radīts tīrs un veselīgs gaisa klāsts.

02.

Enerģijas taupīšana

Infrasarkanie sildītāji tieši silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums tiek uzglabāts daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu. Izmantojot sildītāju ar termostatu, kad sasniegta vēlamā telpas temperatūra, sildītājs automātiski izslēgsies!

03.

Dabai draudzīgs

Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Visi Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās, un EMF emisijas ir par 90% zemākas par pašreizējo normatīvo atļauju(CE, TUV, GS, SAA, ROHS, REACH sertifikāti). Mēs ļoti iesakām mūsu klientiem izmantot infrasarkano staru sildītāju apvienot ar vēja ģenerācijas sistēmām vai fotoelementu sistēmām un tādējādi aktīvi piedalīties videi draudzīgākā sabiedrībā.

SIA ``SPT DIZAINS``

Aicinām sadarboties:

 • Dizainerus
 • Celtniecības un remontu organizācijas
 • Veikalus un tirdzniecības centrus
 • Projektu attīstītājus
 • Korporatīvu klientus

Mūsu kompānija ir vienmēr gatava piedāvāt:

 • Individuāla pieeja pie katra klienta un katra pasūtījuma
 • Iespēja izpildīt nestandarta vai sarežģītus projektus
 • Atlaižu sistēmu un premiāli korporatīvu klientu pārstāvjiem

Mēs ar prieku sāksim sadarbību ar Jums!

Nosūtīt

Infrasarkanie sildītāji

Sazināties ar Mums!

Mēs ar prieku sāksim sadarbību ar jums!

Zvaniet/rakstiet Mums, atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, tūlīt un tagad, neatlieciet. Izmantojiet Mūsu plašāko produktu klāstu, kā arī mūsu sadarbības partnera Venipak piegādes iespējas Latvijas teritorijā.

Adrese

Latvija, Rīga,
Merķeļa iela 17/19-1, LV-1050

Darba laiks

P. O. T. C. P.: 10:00-19:00
S.: 10:00-16:00
Sv.: Slēgts

Tālrunis

+371 29217965
+371 26445545

E-pasts

info@sundirect.lv