Sundirect oficiālie pārstāvji Latvijā un Somijā

Infrasarkano sildītāju ieguvumi

Globālā tendence ir pāriet no fosilā kurināmā uz atjaunojamu/tīru enerģiju. Ja mēs apvienosim energoefektīvos infrasarkanos sildītājus ar saules un vēja enerģiju, mēs izveidosim videi draudzīgas enerģijas koncepciju. Rezultātā efektīva infrasarkanā apkure būs nākotnes standarta veids kā apkurina telpas. Sakarā ar to, ka infrasarkanie sildītāji silda telpu (ķermeņu) termisko masu, tas darbojas ar zemākām jaudām, stipri samazinot elektroenerģijas patēriņu.

Pētījumi liecina,ka izņemot granulu katlu apkures sistēmas, Sundirect infrasarkaniem sildītājiem ir viszemākās izmaksas, salīdzinot ar:

  • elektriskie sildītāji – 60%
  • grīdas sildītāji – 50%
  • efektīvi digitālie elektriskie sildītāji – 40%
  • zemas enerģijas Eco-risinājumu gaisa avota siltumsūkņi – 20%

0
gadu garantija
0
minūšu uzstādīšana
0
procentu ekonomija
0
gadu kalpošanas laiks
0
stundu darbības laiks

Sundirect Technology LTD

LTD Sundirect Technology ir plaši pazīstams zīmols infrasarkanās apkures jomā. Uzņēmums tika dibināts 2011. gadā un šobrīd ir viens no vadošākajiem infrasarkano staru apkures sistēmu ražotājiem pasaulē. Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, ražošanas procesā izmantojot tikai svinu nesaturošus materiālus. Visi Sundirect infrasarkanie sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas par pašreizējo normatīvo atļauju(CE, TUV, GS, SAA, ROHS, REACH sertifikāti). Sundirect ražo dažāda veida infrasarkano staru sildītājus, tostarp standarta paneļu sildītājus, sildītājus ar stikla, spoguļu, akmens virsmām, ārtelpu sildītājus, kā arī visus nepieciešamos piederumus. Kvalitātes un dizaina apvienojums, kā arī ērta produkta lietošana ar iespēju infrasarkanos sildītājus programmēt, attālināti vadīt, tādējādi padarot to darbību ekonomisku un efektīvu, – tie ir aspekti, kas padara Sundirect zīmola produktus par izciliem un tehnoloģiski progresīviem. Kopā ar APP lietotni infrasarkanie sildītāji pilnībā atbilst ES ErP regulai (Eco Design direktīva).

01.

Eiropā vairāk kā 50 dīleri un 14 oficiālie produkcijas izplatītāji

02.

Ziemeļamerikā Sundirect technology LTD meitas uzņēmums

03.

Izplatītāji - Tuvajos Austrumos / Centrālamerikā / Dienvidamerikā

Sundirect infrasarkanie sildītāji

Infrasarkanie paneļu sildītāji Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem. Infrasarkanie sildītāji tiek uzskatīti par labākajiem energoefektīvajiem apkures risinājumiem un tiem nav nepieciešama apkope. Tie netērē enerģiju sildot gaisu , bet gan dzīvojamās telpas priekšmetus, kas ļauj infrasarkanajiem sildītājiem uzturēt komfortablu temperatūru. Infrasarkanais paneļu sildītāji palīdzēs jums sasniegt veselīgu siltumu par pieņemamu cenu. Sundirect infrasarkanie paneļi ir 100% droša un veselīga apkures sistēmas iespēja, kas nerada oglekļa monoksīdu. Tāpat jūs varat uzstādīt savu novatorisko apkures paneli pie sienas vai griestiem, ietaupot grīdas platību. Lai pilnībā kontrolētu iekštelpu vai ārtelpu infrasarkano staru apkures sistēmu ir pieejama Wi-Fi Smart APP iespēja. Šie kvalitatīvie infrasarkanie apsildes paneļi ir ieguvums jūsu veselībai un lieliski iederas fitnesa, jogas studijās, bērnudārzos, viesnīcās, slimnīcās, ģērbtuvēs, vannas istabās, mājās vai jebkuros citos dzīvojamos vai komerciālajos īpašumos.

Par Mums

SIA “SPT DIZAINS ir dibināta 1998 gadā. Kopš 2011. gada aktīvi darbojas alternatīvās enerģijas jomā un tieši par saules elektroenerģijas izmantošanas iespējām. Esam uzkrājuši vērtīgu pieredzi veicot saules elektrostaciju projektēšanu, iekārtu piegādi un uzstādīšanu. No 2016. gada sākām padziļināti interesēties par vēja enerģijas potenciālu, konkrēti vertikālo vēja ģeneratoru izmantošanas risinājumiem. Mūsu uzņēmumam attīstoties un aktīvi darbojoties alternatīvās enerģijas jomā, nonācām pie secinājuma par infrasarkano sildītāju izmantošanu, kas dod vēl papildus iespēju ieekonomēt elektroenerģijas patēriņu. Kopš 2017. gada Latvijas tirgū pārstāvam LTD Sundirect Technology, tas ir viens no vadošajiem infrasarkano staru apkures sistēmu ražotājiem pasaulē. Pēc 3 gadu veiksmīgas darbības Latvijas tirgū, mūsu uzņēmums no 2020. gada decembra sāk Sundirect produktu izplatīšanu Somijas tirgū.

Nosūtīt

Sundirect apkures sistēma

Infrasarkano sildītāju siltuma prasības

Griestu augstums 2,5 m Ļoti laba izolācijas kvalitāte Vidēja izolācijas kvalitāte Nesiltinātas istabas
1 ārējā siena 50 vati/m² 70 vati/m² 90 vati/m²
2 ārsienas 60 vati/m² 80 vati/m² 100 vati/m²
3 ārsienas 70 vati/m² 90 vati/m² 110 vati/m²
4 ārsienas 80 vati/m² 100 vati/m² 120 vati/m²
Infrasarkano sildītāju plānotā izvietojuma piemērs (95 m²)

Sazinieties ar Mums!

Zvaniet/rakstiet Mums, atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, tūlīt un tagad, neatlieciet. Izmantojiet Mūsu plašāko produktu klāstu, kā arī mūsu sadarbības partnera Venipak piegādes iespējas Latvijas un Somijas teritorijā.

Adrese

Latvija, Rīga,
Merķeļa iela 17/19-1, LV-1050

Darba laiks

P. O. T. C. P.: 10:00-19:00
S.: 10:00-16:00
Sv.: Slēgts