Infrasarkanie sildītāji

Piedāvājam izskatīt alternatīvu risinājumu jūsu apkures sistēmai ar infrasarkanajiem sildītājiem,  pielietojot SMART tehnoloģijas. Piemērota privātmājām, birojiem,skolām, bērnudārziem,kafejnīcām, veselības un sporta centriem utt…

Siltuma sistēmu piedāvājumu klāsts  tirgū ir ļoti plašs un, lai izanalizētu visus iespējamos jums pieņemamos risinājumus, ir nepieciešams patērēt ļoti daudz laika. Mēs necentīsimies analizēt visus iespējamos apkures sistēmas variantus un cik šīs sistēmas varētu jums izmaksāt, bet piedāvāsim izskatīt apkures sistēmu ar Sundirect infrasarkanajiem sildītājiem. Vienkārši izvērtējiet (salīdziniet ar tradicionālajām apkures sistēmām) mūsu alternatīvo apkures sistēmu ar infrasarkanajiem sildītājiem pēc sekojošajiem kritērijiem:

  • Uzstādīšanas laiks
  • Pieslēguma izmaksas
  • Smart wi-fi termostata attāllinātā vadības iespējamība (Sundirect infrasarkanie sildītāji – 20% ekanomija)
  • vidējā elektroeneģijas patēriņa summa ziemas mēnešos par 1kvm
  • ekspluatācijas izmaksas līdz 30 gadiem

Kas jāņem vērā lai uzstādītu infrasarkano paneļu apkures sistēmu ?

  • Rūpīgi jāizplāno infrasarkanās apkures sistēmas izvietojumu,jo pareizai tās instalācijai ir liela ietekme uz turpmākajiem rezultātiem. Tikai tad, ja tiks izvēlēts pareizais infrasarkano staru sildītāju skaits ar atbilstošu jaudu, tiks radīts komfortabls un mājīgs siltums ar optimālu cenas un veiktspējas attiecību. Jo īpaši infrasarkano sildītāju pareizs novietojums būtiski ietekmē siltuma uztveri un efektivitāti. Infrasarkano paneļu jauda ir 350w, 380w, 400w, 540w, 600w, 700w, 800w, 1000w, 1100w, diapazons ir ļoti liels un tas ļauj pielāgot infrasarkanos sildītājus jebkurai telpai. Mūsu speciālisti palīdzēs jums ar šāda infrasarkano sildītāju izvietojuma plāna izstrādi un Sundirect  wi-fi termostata instalācijas vietas noteikšanu no kurienes tiks veikta kopējā  apkures sistēmas kontrole.
  • Uzstādīšana tiek veikta 1 dienas laikā un to varat veikt jūs paši, izņemot termostata uzstādīšanu, ko veic elektriķis ( mūsu piedāvājumā arī ir Smart Plug wi-fi termostats, kam nav nepieciešama elektroinstalācija).
  • Smart wi-fi termostatu pielietojums ļauj vēl vairāk ekonomēt elektroenerģija patēriņu līdz pat vēl 20% un to var vadīt arī izmantojot Sundirect APP. Tas ir saderīgs ar visiem Sundirect Plus infrasarkanajiem sildītājiem. Izmantojot Smart vadības sistēmu, jūs varat pildībā kontrolēt savu apkuri, izmantojot Sundirect APP no attāluma, no jebkura IOS vai Android ierīces. Vienam Smart wi-fi termostatā varat savienot vairākus infrasarkanoe sildītājus vienā tīklā un vienlaikus tos visus kontrolēt. Smart wi-fi termostatam jābūt pieslēgtam pie mājas interneta tīkla.