Infrasarkanie sildītāji

Ārtelpu Sundirect infrasarkanie sildītāji

Ārtelpu Sundirect infrasarkanie sildītāji ir ārkārtīgi efektīvi salīdzinājumā ar tradicionālajām konvekcijas sildīšanas metodēm to augstākas enerģijas pārveidošanas dēļ. Viņi praktiski visu patērēto elektrību pārveido efektīvā apkurē, tā ka neviena enerģija netiek tērēta lieki un jūs varat būt pārliecināti, zinot, ka jūs nekad nemaksājat vairāk, nekā nepieciešams sildītāja ekspluatācijai. Lai arī citus āra sildītāju veidus var iegādāties lētāk, to ekspluatācijas izmaksas var būt ievērojami lielākas. Gāzes terases sildītāji un tradicionālie cietā kurināmā degļi sadedzina kurināmo, lai iegūtu siltumu, kas nav īpaši efektīvs process, jo kopā ar jebkuru izmantojamo siltumu tiek radīti dažādi blakusprodukti. Bieži vien tiem nepieciešama regulāra apkope un to ieviešana var aizņemt laiku, tāpēc šīs metodes noteikti nav efektīvas laika ziņā, kas jums jāparedz, rūpējoties par tām! Halogēna vai kvarca sildītāji parasti ir mazāk efektīvi no visiem pieejamajiem infrasarkanajiem sildītājiem, jo tie pārvērš daļu enerģijas gaismā. Tomēr tie nodrošina tūlītēju siltumu, ko var sajust ieslēgšanas brīdī.

Ārtelpu Sundirect infrasarkanie sildītāji ir ļoti svarīgs IP reitings,- tas ir standarts, ko izmanto, lai norādītu aizsardzības līmeni, ko elektroierīce piedāvā pret cietvielu vai ūdens iekļūšanu iekārtā. Iespējams, ka jūs jau esat redzējis tādus vērtējumus kā “IP20” vai “IP65”. IP reitinga pirmais cipars norāda aizsardzības līmeni pret cietām vielām, bet otrais cipars norāda aizsardzības līmeni pret ūdeni. Jums nepieciešamais IP vērtējums ir pilnībā atkarīgs no tā, kur jūs plānojat uzstādīt savu infrasarkano staru sildītāju. Sildītājam, ko izmanto tipiskā iekštelpu instalācijā, parasti būs nepieciešama tikai pamata aizsardzība, tāpēc, iespējams, jums pietiek ar IP20 novērtētu produktu. IP20 neliecina par aizsardzību pret ūdeni. Tomēr sildītājam, kas tiks pastāvīgi uzstādīts ārtelpās, būs nepieciešams IP vērtējums, kas nodrošina tā pienācīgu aizsardzību pret ārējiem elementiem. Parasti mēs iesakām ārtelpu instalācijai uzstādīt sildītāju ar vismaz IP65 pakāpi, jo šis vērtējums norāda, ka produkts ir aizsargāts pret ūdens šļakatām no visām pusēm. Tas būs vairāk nekā pietiekami, lai aizsargātu ierīci pret normālu nokrišņu līmeni.

Ārtelpu Sundirect infrasarkanie sildītāji ir luksusa priekšmeti, kuri nav nepieciešami mūsu ikdienas darbībai. Tomēr tas pats attiecas uz vairākiem citiem mūsu mājas elektriskajiem elementiem, piemēram, televizoriem, spēļu konsolēm un datoriem, bez kuriem daudzi no mums nevarētu iztikt. Ārtelpu infrasarkanie sildītāji piedāvā uzlabot dzīves kvalitāti, jo arvien vairāk no mums tiek mudināti pavadīt laiku ārtelpās un svaigā gaisā. Uzņēmumiem ar ārtelpu tirdzniecības zonām arī šķitīs, ka šie sildītāji veicina lielāku cilvēku plūsmu savās iestādēs, jo cilvēki dodas uz labi apsildītām ārzonu atpūtas vietām.

Ārtelpu Sundirect infrasarkanie sildītāji ir luksusa priekšmeti, kuri nav nepieciešami mūsu ikdienas darbībai. Tomēr tas pats attiecas uz vairākiem citiem mūsu mājas elektriskajiem elementiem, piemēram, televizoriem, spēļu konsolēm un datoriem, bez kuriem daudzi no mums nevarētu iztikt. Ārtelpu infrasarkanie sildītāji piedāvā uzlabot dzīves kvalitāti, jo arvien vairāk no mums tiek mudināti izkļūt un izbaudīt labākās dienas iespējas. Uzņēmumiem ar āra zonām arī šķitīs, ka šie sildītāji veicina lielāku cilvēku plūsmu savās iestādēs, jo cilvēki dodas uz labi apsildāmām ārzonu atpūtas vietām. 

Stilīgā un inovatīvā Sundirect SC infrasarkanā telpas apsildes sērija ir īpaši izstrādāta lielām telpām un ārtelpām, piemēram, reģistratūras, veikali, viesnīcas, baznīcas, restorāni, bāri, sabiedriskās zāles, terases utt. apsildīšanai. Augstās virsmas temperatūras dēļ infrasarkanais starojums ir efektīvāks un ļoti ātri var sasniegt telpās līdz pat 4 m attālumu. Maksimālās virsmas temperatūras sasniegšana prasa mazāk nekā 5 minūtes. Tā augstas temperatūras dzelzs hroma alumīnija izstarotājs darbojas virsmas temperatūrā 300-350 ° C. SC sērija neizstaro mirdzumu un tai nav nepieciešama apkope, un tas ir ideāls risinājums kvarca un halogēna sildītāju nomaiņai. SC sērijai tiek piešķirta 5 gadu garantija.