Slide HI-TECH Inovācijas Alternatīvā enerģija
Alternatīvā apkure
Sazināties ar Mums!
+371 29217965

Infrasarkanās tehnoloģijas

Sertificēti ar 5 (piecu) gadu garantiju infrasarkanie sildītāji/paneļi un ūdens sildītāji. Mēs piedāvājam infrasarkano staru tehnoloģiju zīmolus, kuros izmanto visaugstākās kvalitātes materiālus un detaļas ar stingriem ražošanas procesiem, lai nodrošinātu kvalitātes atbilstību, ko ir iecienījuši vairāki miljoni patērētāju visā pasaulē.

Infrasarkanie sildītāji ar rāmi

Infrasarkanie sildītāji ar rāmi

Šis budžeta, bet augstas kvalitātes infrasarkanais paneļa sildītājs piedāvā lielisku naudas ekonomiju. Balta alumīnija virsma un plāns, balts pulverveida pārklājuma alumīnija rāmis ir lielisks dizaina risinājums, kas akcentēs jebkuras telpas interjēru. PE sērijas infrasarkanais paneļu sildītājs ir piemērots sienas un griestu montāžai.
Sīkāk
Infrasarkanais ūdens sildītājs

Infrasarkanais ūdens sildītājs (boileris)

Infrasarkanais ūdens sildītājs var saražot daudz lielāku karstā ūdens daudzumu salīdzinājumā ar līdzīgām elektriski apsildāmām ūdens tvertnēm(boileriem). Nodrošināt ievērojamu enerģijas ietaupījumu līdz 40%. Modulēt (iestatīt) enerģijas patēriņu, kas ir ļoti svarīgs priekšnoteikums enerģijas taupīšanai un racionalizācijai.
Sīkāk
Āra infrasarkanais sildītājs

Āra infrasarkanais sildītājs

OC sērija ir jaudīgi āra sildītāji, kurus piedāvā tikai Sundirect un ir paredzēti tikai āra apsildīšanai. OC sērija ir novērtēta ar IP65, padarot to ūdensnecaurlaidīgu un izmantojama lielākajai daļai ārējo teritoriju lietošanai.
Sīkāk
Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu

Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu

Šim infrasarkanajam paneļu sildītājam ir spoguļa virsma. Šis spilgtais sildītājs ar savu stilīgo dizainu nodrošina komfortablu atmosfēru gan vannas istabās, gan dzīvojamās telpās.
Sīkāk

Jūsu ieguvumi

Globālā tendence ir pāriet no fosilā kurināmā uz atjaunojamu / tīru enerģiju.Vienlaikus izmantojot vēja un saules enerģiju, kas ievērojami samazina nepieciešamo enerģiju, lai sildītu noteiktu telpu.Rezultātā efektīva infrasarkanā apkure būs nākotnes standarta veids, kā mēs apkurinam telpas. Sakarā ar to, ka infrasarkanie sildītāji silda telpu (ķermeņu) termisko masu, tas darbojas ar zemākām jaudām, stipri samazinot elektroenerģijas patēriņu.

Pētijumi liecina,ka izņemot granulu katlu apkures sistēmas SUNDIRECT infrasarkaniem sildītājiem ir viszemākas izmaksas, salīdzinot ar

 • elektriskie sildītāji par 60%
 • grīdas sildītāji par 50%
 • efektīvi digitālie elektriskie sildītāji par 40%
 • zemas enerģijas eco-risinājumu gaisa avota siltumsūkņi par 20%
 • un pārsteidzoši kopš 2018 gada zemaka par Latvijas gāzes tarifu par 5%-10%

0
gadu garantija
0
minūšu uzstādīšana
0
procentu ekonomija
0
gadu kalpošanas laiks

Kāpēc izvēlēties infrasarkanos sildītājus ?

01.

Ērta apkure

Infrasarkanie paneļu sildītāji izstaro ļoti lielu siltuma attiecību kā starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanās paneļi silda objektus, nevis gaisu (tas ir tas, ko rada konvekcijas siltums), tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu. Salīdzinot ar konvekcijas sildītājiem, telpā nav gaisa plūsmas , tāpēc nav putekļu vai paaugstināts mitrums, izmantojot infrasarkano staru paneļu sildītājus,telpās tiek radīts tīrs un veselīgs gaisa klāsts.

02.

Enerģijas taupīšana

Infrasarkanie sildītāji tieši silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums tiek uzglabāts daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu. Izmantojot sildītāju ar termostatu, kad sasniegta vēlamā telpas temperatūra, sildītājs automātiski izslēgsies!

03.

Dabai draudzīgs

SUNDIRECT pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Visi SUNDIRECT sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās, un EMF emisijas ir par 90% zemākas par pašreizējo normatīvo atļauju(CE, TUV, GS, SAA, ROHS, REACH sertifikāti). Mēs ļoti iesakām mūsu klientiem izmantot infrasarkano staru sildītāju apvienot ar vēja ģenerācijas sistēmām vai fotoelementu sistēmām un tādējādi aktīvi piedalīties videi draudzīgākā sabiedrībā.

SIA ``SPT DIZAINS``

Aicinām sadarboties:

 • Dizainerus
 • Celtniecības un remontu organizācijas
 • Veikalus un tirdzniecības centrus
 • Projektu attīstītājus
 • Korporatīvu klientus

Mūsu kompānija ir vienmēr gatava piedāvāt:

 • Individuāla pieeja pie katra klienta un katra pasūtījuma
 • Iespēja izpildīt nestandarta vai sarežģītus projektus
 • Atlaižu sistēmu un premiāli korporatīvu klientu pārstāvjiem

Mēs ar prieku sāksim sadarbību ar jums!

Nosūtīt

Vairāk produktu

Infrasarkanais stikla sildītājs

Infrasarkanais paneļu sildītājs – GD sērija piedāvā elegantu dizainu ar baltu vai melnu stikla virsmu, un dvieļu balstu var lietot arī kā dvieļu žāvētāju.
Sīkāk
Infrasarkanā attēla paneļa sildītājs

Infrasarkanā attēla paneļa sildītājs

Infrasarkanais paneļu sildītājs – ART sērija katru paneli var pielāgot un izdrukājot atsevišķu

atēla motīvu pēc jūsu izvēles

Sīkāk
Apaļas formas infrasarkanais sildītājs

Apaļas formas infrasarkanais sildītājs

Infrasarkanais paneļu sildītājs – RC sērijas ar apaļu formu ir pieejams ar baltu vai spoguļa virsmu, un nodrošina ekskluzīvu dizainu jebkurā telpā. RC sērijas var uzstādīt uz griestiem vai sienām.
Sīkāk

Bezrāmja infrasarkanais sildītājs

Infrasarkanais paneļu sildītājs – IC sērija ir balts bezrāmja infrasarkanais paneļu sildītājs ar ērti uzstādāmu montāžu ir vienkārši uzstādāms pie sienām un griestiem.
Sīkāk

Sazināties ar Mums!

Mēs ar prieku sāksim sadarbību ar jums!

Zvaniet/rakstiet mums, atbildēsim uz visiem jusu jautājumiem, tulīt un tagad, neatlieciet. Izmantojiet mūsu interneta-veikalu, kā arī mūsu sadarbības partnera DPD piegādes iespējas Latvijas teritorijā.

Adrese

Latvija, Rīga,

Merķeļa iela 17/19-1, LV-1050

Darba laiks

P. O. T. C. P.: 10:00-19:00

S.: 10:00-16:00

Sv.: Slēgts

Tālrunis

+371 29217965

+371 26447776

E-pasts

info@sundirect.lv