Tehnoloģija

Ērta apkure

Infrasarkanie paneļu sildītāji izstaro starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanie paneļi silda objektus, nevis gaisu (tas ir tas, ko rada konvekcijas siltums), tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu. Salīdzinot ar konvekcijas sildītājiem, telpā nav gaisa plūsmas, tāpēc nav putekļu vai paaugstināts mitrums, izmantojot infrasarkano staru paneļu sildītājus,telpās tiek radīts tīrs un veselīgs gaiss.

Dabai draudzīgs

Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Visi Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas par pašreizējo normatīvo atļauju(CE, TUV, GS, SAA, ROHS, REACH sertifikāti). Mēs ļoti iesakām mūsu klientiem izmantot infrasarkano staru sildītāju apvienot ar vēja ģenerācijas sistēmām vai fotoelementu sistēmām un tādējādi aktīvi piedalīties videi draudzīgākā sabiedrībā.

Enerģijas taupīšana

Infrasarkanie sildītāji tieši silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums tiek uzglabāts daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu. Izmantojot sildītāju ar termostatu, kad sasniegta vēlamā telpas temperatūra, sildītājs automātiski izslēgsies!

Kas ir tālais infrasarkanais starojums?

Infrasarkanais paneļu sildītājs Sundirect – galvenā iezīme ir tālais infrasarkanais sildelements. Tas darbojas tāpat kā klasisks plīts, kas ir ķermenis ar augstāku temperatūru, kas ar elektromagnētiskā starojuma palīdzību nodod enerģiju ķermenim ar zemāku temperatūru. Mēs galvenokārt apsveram trīs dažādus infrasarkano staru veidus: tuvais infrasarkanais, vidējā viļņa infrasarkanais un Far (tālais) infrasarkanais. Parasti tuvie infrasarkanie sildītāji darbojas augstā pavedienu temperatūrā virs 1800°C, vidēja viļņu infrasarkanie sildītāji darbojas temperatūrā apmēram 1000°C un tālie infrasarkanie sildītāji darbojas ar daudz zemāku temperatūru aptuveni 80°C līdz 120°C. Sakarā ar šo galveno priekšrocību, tālo infrasarkano staru tehnoloģija tiek plaši izmantota infrasarkano staru saunās, infrasarkano staru lampas un citas ierīces vai veselības uzlabošanas sistēmās, kā arī paneļu sildītāji, piemēram, ko piegādā Sundirect. Tā kā apkures elementi darbojas salīdzinoši zemā temperatūrā, Sundirect sildītāji ir bez emisijas, putekļiem, netīrumiem, formaldehīdu, toksisku izgarojumu krāsas pārklājumu.

Nākotne ir aiz infrasarkano staru apkures. Sakarā ar to, ka infrasarkanais starojums darbojas aptuveni 80-120°C virsmas temperatūrā, tas rada visērtākos apkures apstākļus, neradot ugunsnedrošu potenciālu. Siltuma elementi darbojas relatīvi zemā temperatūrā, un tas nozīmē, ka Sundirect infrasarkano staru sildītāji nedod emisijas, putekļus, netīrumus, formaldehīda, toksisko tvaiku no krāsas pārklājumiem. Tas ir padarījis mūsu sildītājus ļoti populārus starp cilvēkiem ar smagām alerģijām un vairāku ķīmisko vielu jutīgumu Eiropā. Vairāki pētījumi ir pierādījuši, ka infrasarkano staru sildītāju lietošana ir izdevīga tādu hronisku veselības problēmu ārstēšanā kā augsts asinsspiediens, sastrēguma sirds mazspēja un reimatoīdais artrīts.

Sundirect sola kvalitāti

sundirect_carbon_crystal_heating_element_2

Iekšējais karsēšanas sildelements

Starp visām detaļām, kas nosaka paneļu kvalitāti un kalpošanas laiku,mūsu sildīšanas elements ievērojami atšķiras. Mēs garantējam tā kvalitāti, ražojot siltuma elementu savā ražošanas līnijā. Salīdzinājumā ar mūsu konkurentiem kuri izmanto oglekļa šķiedras sildelementu, mēs piedāvājam unikālu oglekļa kristālu versiju. Mēs izmantojam vācu tehnoloģijas oglekļa kristālu ražošanai, kas ir uzlabota oglekļa šķiedru versija. Tā noņem karstu plankumu problēmu un rada vienmērīgāku virsmas temperatūru (10 grādos). Pievienojot speciālos ķīmiskos materiālus, Sundirect oglekļa kristāla sildīšanas elements vēl vairāk uzlabo veiktspēju, īpaši, ja darbojas aptuveni aptuveni 100 grādu darba temperatūrā.

Labāks dizains, labāks efektivitātē

Plāns dizains ir ļoti svarīgs attiecībā uz tā efektivitāti. Lai noapaļotu paneļu malas dizainu, virs apkures elementa mēs izmantojam baltu alumīniju vai stikla / spoguļa virsmu. Visos Sundirect paneļos tiek izmantots apkures elements, izolācijas materiāls un atstarošanas slānis. Lielākā daļa konkurentu neizmanto izolācijas materiālus, lai atvieglotu ražošanas posmus, lai gan tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem projektēšanas jomā. Panelī tiek izmantota stikla šķiedras stikla izolācija 3 mm biezumā, kas samazina enerģijas zudumu, tādējādi radot enerģijas ietaupījumus, padarot mūsu paneļus 7-8% efektīvāku.

Contemporary interior, a living room with a flat gas fireplace

``SMP`` QC sistēma

Labas kvalitātes kontroles sistēma nodrošina, ka visi mūsu produkti atbilst visaugstākajām prasībām. Mēs ražojam saskaņā ar ISO9001, kas katru ražošanas posmu izseko atsevišķi. Turklāt Sundirect ir sava iekšējā kvalitātes kontroles sistēma, ko sauc par “SMP” QC sistēmu. Katram panelim ir izsekojams sērijas numurs, kas saistīts ar visu ražošanas informāciju, kā arī tiek uzņemts termiskais attēls, kas ņemts pēc ražošanas.

Sundirect Smart APP

Sundirect Smart App ir pielāgota jebkurā Smart1.0 Pro vai Smart plug termostata vadības sistēmā vai TH400 V2, TH-600 Pro, Stone-600 Pro, Tower-1000 Pro, LH-600 Pro, OC-2500 Pro. Tas ļauj maksimāli kontrolēt apkuri un vienlaikus ietaupīt enerģiju. Intuitīvās vadības ierīces veido ārkārtīgi lietotājam draudzīgu pieredzi. Sundirect Smart App izmantošana ir visērtākais veids, kā kontrolēt Jūsu Sundirect infrasarkanos paneļu sildītājus.

Viegla uzstādīšana

  • Savas mobilās ierīces savienošana ar Sundirect infrasarkano paneļu sildītāju ir vienkārša un ātra, pārbaudiet, ka jums ir pieejams Wi-Fi savienojums.

Grupas kontrole

  • Izveidojiet apkures zonas savās mājās, izmantojot grupas kontroli. Visus infrasarkanos paneļu sildītājus vienā telpā vai zonā var apvienot lietotnē zem vienas grupas. Tā vietā, lai mājā pielāgotu katras istabas infrasarkanā sildītāja temperatūras iestatījumus, ērti vadiet visas zonas no mobilās ierīces. Ietaupiet vairāk enerģijas, tikai apkalpojot zonas, kuras faktiski tiek izmantotas.

Mierīgs prāts

  • Jūs brīvdienās aizbraucāt un aizmirsāt pielāgot sildītājus? Iestatiet brīvdienu režīmu, izmantojot Sundirect Smart lietotni no jebkuras vietas pasaulē. Jūsu infrasarkanie paneļu sildītāji sildīs tikai absolūto minimumu, lai piemēram ziemā jūsu caurules neaizsaltu.

Sundirect Wi-Fi

Sundirect Wi-Fi funkcija ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no jebkuras iOS vai Android ierīces. Jūs varat viegli kontrolēt sildītāja statusu un mainīt iestatījumus no sava viedtālruņa vai planšetdatora. Wifi apkures kontrole ļauj jums ietaupīt līdz pat 10%.

Atvērto logu tehnoloģija

Šī funkcija automātiski nosaka pēkšņu temperatūras kritumu un automātiski padara infrasarkano paneļu sildītājus ieslēgtus enerģijas taupīšanas režīmā. Ar atvērto logu tehnoloģiju var ietaupīt līdz pat 4% enerģijas.

7dienu programma

Šī funkcija ļauj jums iestatīt savu apkures grafiku katrai nedēļas dienai. Izmantojiet dažādus temperatūras iestatījumus, piemēram, ieprogrammējot atšķirīgu temperatūru laika posmam kad jūs esiet mājās, strādājiet vai dodieties gulēt. Ar mūsu 7 dienu programmu var ietaupīt līdz pat 15% enerģijas, salīdzinot ar manuālajām vadības sistēmām.

Adaptīvais starts

Ar Adaptīvo starts vadības sistēma uzzina, cik ilgs laiks infrasarkano paneļu sildītājam nepieciešams, lai sasniegtu ieprogrammētos temperatūras iestatījumus, lai temperatūra tiktu sasniegta ieprogrammētajā laikā. Tas nozīmē, ka infrasarkanais paneļu sildītājs ieslēgs ieprogrammēto jaudu ātrāk, lai sasniegtu vēlamo rezultātu un nodrošinātu iestatīto temperatūru paredzētajā laikā. Ar adaptīvais starts jūs varat ietaupīt līdz pat 2% enerģijas salīdzinājumā ar manuālajām vadības ierīcēm.

Brīvdienu režīms

Ieslēdziet infrasarkanos paneļu sildītājus brīvdienu režīmā, tas nodrošinās infrasarkano sildītāju minimālo darbību, kas ļaus jums ziemas laikā izvairīties no sasaldētām caurulēm.