Infrasarkanie sildītāji

Zema enerģija, efektīva elektriskā apkure būs nākotne.

Apkure, kuru var viegli zonēt un kontrolēt, ko darbina atjaunojamā enerģija, stilīga un diskrēta, viegli uzstādāma, pilnīgi klusa un bez uzturēšanas izmaksām. Apkure, kas nodrošina augstu komforta līmeni, samazina mitrumu un silda gaisu.

Konvekcijas sildīšana darbojas, sasildot gaisu ap sildītāju, kas rada konvekcijas strāvas, kas uztur siltumu apkārt telpai. Silts gaiss ir liels mitruma nodrošinājums, un, ja tas sasniedz aukstās virsmas, rodas kondensāts. Tas palielina pelējuma, koka puves un sāls mitruma varbūtību. Turpretim infrasarkanais starojums sasilda objektu virsmas, nesasilsdot gaisu. Relatīvais mitrums gaisā joprojām ir zems un, kad gaiss sasniedz siltu virsmu, kondensācija nenotiek.

Šis ir viens no galvenajiem ieguvumiem infrasarkanās apkures ēkās. Līdzīgu iemeslu dēļ arī Sundirect infrasarkanie sildītāji ir īpaši piemēroti izmantošanai vannas istabās, Sundirect MD/GD infrasarkano spoguļu un stikla sildītāji silda vannas istabu, vienlaikus samazinot mitruma un pelējuma iespējamību.

Samaziniet ēkās/telpās esošo mitrumu.

Ūdens ļoti labi uzsūc siltumu tieši 3 mikronu attālumā, un tas ir Sundirect infrasarkano staru sildītāju/paneļu diapazons. Infrasarkanais starojums no sildītāja dos siltumu ēkas mūra daļai. Kad mūris ir mitrs tas izstaro infrasarkano staru vāji/slikti un gaisa cirkulācija veicina mitruma iesūkšanos sienās, radot ne tikai mitrumu, bet arī pagrabiem raksturīgo gaisa smaku. Kad mūris/siena izžūst, telpās uzlabojas arī siltuma atstarošana. Tas ir tāpēc, ka mitrs mūris sākotnēji uzsūc siltumu un neizstaro siltumu atpakaļ telpā, bet sauss mūris atstaro siltumu daudz efektīvāk/ātrāk.Mēs ļoti iesakām mūsu klientiem, kuri pagrabstāva telpas izmanto bāriem/restorāniem/kafejnīcām vai citai komercdarbībai uzstādīt Sundirect infrasarkanos sildītājus.

Sundirect infrasarkano staru sildītāju SC sērija ar jaudu no 1800w līdz 2400w.

Šis lieljaudas infrasarkanais sildītājs ir paredzēts lielu telpu apsildīšanai, atvērtai zonai un to var izmantot ārpus telpām. Sundirect infrasarkanais sildītājs ir ideāls sildīšanas risinājums visām telpu un komerciālo telpu apkures vajadzībām. To var izmantot, lai apsildītu biroja reģistratūras zonas, veikalus, viesnīcas, restorānus, bārus,sabiedrisko ēku ieejas zonas, pazemes garāžas un jebkurus pārklātos ārējos laukumus, piemēram, terases, uc
Baznīcām un sabiedriskajām hallēm ir unikālas siltumapgādes prasības. Jo īpaši vecākas ēkas ir dārgas, lai tās apsildītu, un mantotās siltumapgādes sistēmas bieži ir dārgi uzturēt. Sundirect infrasarkanie sildītaji piedāvā risinājumus, kas ir samērā lēti, lai tos instalētu, būtu ekonomiski darbināmi, tiem būtu ilgs kalpošanas laiks un tie būtu bez papildus uzturēšanas izmakasām, jo infrasarkanie sildītāji tieši ēkas termisko masu, kas nozīmē,ka netiek izšķiesta enerģija, apkurinot lielu gaisa daudzumu. Tā vietā infrasarkanais siltums izstaro pie nepieciešamās zonas ,ko absorbē cilvēki un objekti zonā, nodrošinot siltumu, kad nepieciešams un kur tas ir nepieciešams. Piemēram, draudzē ir iespējams sildīt visu tās darba laiku un nevajadzētu izlietot baznīcas siltumenerģiju, kad tā netiek izmantota. Tas pats princips attiecas uz sabiedriskajām zālēm, kuras var sildīt tikai tad, kad tās tiek lietotas ar strauju iesildīšanās laiku. Infrasarkanais savienojums ir labs arī ēku saglabāšanai, jo tas silda ēku, palīdzot mazināt mitrumu.

Sundirect lieljaudas infrasarkanie sildītāju apkures diapazons nodrošina sporta zālēm fona siltumu, kā arī to var zonēt, lai sildītu skatītāju vietas, koncentrējoties uz siltumu, kur tas ir nepieciešams, neapsildot visu gaisa daudzumu. Tie var tikt izmantoti, lai sildītu korporatīvās atsevišķas zonas un neskatoties uz gaisa plūsmu nodrošinātu ērtu siltumu skatītājiem.