Piedāvājam risinājumu apkures sistēmai – Sundirect infrasarkanie sildītāji

Piedāvājam  risinājumu  apkures sistēmai, izmantojot SUNDIRECT infrasarkanos sildītājus un papildus pielietojot SMART tehnoloģijas. Piemērota privātmājām, birojiem, skolām, bērnudārziem, kafejnīcām, veselības un sporta centriem.

Piedāvājam risinājumu apkures sistēmai – Sundirect infrasarkanie sildītāji. Siltuma sistēmu piedāvājumu klāsts  tirgū ir ļoti plašs, un lai izanalizētu visus iespējamos jums pieņemamos risinājumus, ir nepieciešams patērēt ļoti daudz laika. Mēs necentīsimies analizēt visus iespējamos apkures sistēmas variantus un cik šīs sistēmas varētu jums izmaksāt, bet piedāvāsim izskatīt apkures sistēmu ar Sundirect infrasarkanajiem sildītājiem. Vienkārši izvērtējiet (salīdziniet ar tradicionālajām apkures sistēmām) mūsu alternatīvo apkures sistēmu ar infrasarkanajiem sildītājiem pēc sekojošajiem kritērijiem:

  • Uzstādīšanas laiks
  • Pieslēguma izmaksas
  • Smart wi-fi termostata attāllinātā vadības iespējamība (Sundirect infrasarkanie sildītāji – 20% izmaksu ekonomija)
  • vidējā elektroeneģijas patēriņa summa ziemas mēnešos par 1kvm
  • ekspluatācijas izmaksas līdz 30 gadiem
Piedāvājam risinājumu apkures sistēmai - Sundirect infrasarkanie sildītāji

Kas jāņem vērā, lai uzstādītu infrasarkano paneļu apkures sistēmu ?

  • Rūpīgi jāizplāno infrasarkanās apkures sistēmas izvietojumu, jo pareizai tās instalācijai ir liela ietekme uz turpmākajiem rezultātiem. Tikai tad, ja tiks izvēlēts pareizais infrasarkano staru sildītāju skaits ar atbilstošu jaudu, tiks radīts komfortabls un mājīgs siltums ar optimālu cenas un veiktspējas attiecību. Jo īpaši infrasarkano sildītāju pareizs novietojums būtiski ietekmē siltuma uztveri un efektivitāti. Infrasarkano paneļu jauda ir 350w, 380w, 400w, 540w, 600w, 700w, 800w, 1000w, 1100w, diapazons ir ļoti liels un tas ļauj pielāgot infrasarkanos sildītājus jebkurai telpai.
  • Uzstādīšana tiek veikta 1 dienas laikā un to varat veikt jūs paši, izņemot termostata uzstādīšanu, ko veic elektriķis ( mūsu piedāvājumā arī ir Smart Plug wi-fi termostats, kam nav nepieciešama elektroinstalācija).
  • Smart wi-fi termostatu pielietojums ļauj vēl vairāk ekonomēt elektroenerģija patēriņu līdz pat vēl 20% un to var vadīt arī izmantojot Sundirect APP. Tas ir saderīgs ar visiem Sundirect Plus infrasarkanajiem sildītājiem. Izmantojot Smart vadības sistēmu, jūs varat pilnībā kontrolēt savu apkuri, izmantojot Sundirect APP no attāluma, no jebkuras IOS vai Android ierīces. Ar vienu Smart wi-fi termostatu Jūs variet savienot vairākus infrasarkanos sildītājus vienā tīklā un vienlaikus tos visus kontrolēt. Smart wi-fi termostatam jābūt pieslēgtam pie mājas interneta tīkla.

Mūsu speciālisti palīdzēs jums ar šāda infrasarkano sildītāju izvietojuma plāna izstrādi un Sundirect  wi-fi termostata instalācijas vietas noteikšanu no kurienes tiks veikta kopējā  apkures sistēmas kontrole.