Smart tehnoloģijām attīstoties, piedāvājam iepazīties kāds ir šo tehnoloģiju pielietojums, iespējas to izmantot vannas istabā un ko jūs variet no tā iegūt!

Smart dvieļu žāvētājs Sundirect TH400 ir divi vienā produkts, – tas ir gan infrasarkanais dvieļu žāvētājs, gan telpas sildītājs un aprīkots ar diviem nerūsējošā tērauda dvieļu turētājiem. Balta stikla virsma katrā vannas istabā izskatīsies perfekti. Šis stikla infrasarkanais panelis ir aprīkots ar IP44 aizsardzības klasi, kas ir piemērots izmantošanai vannas istabās. Sundirect TH400 infrasarkanajam dvieļu žāvētājam ir iebūvēts termostats un jūs varat kontrolēt paneli, izmantojot ērtu un stilīgu skārienekrānu, lai veiktu temperatūras korekciju, vai izmantojot Sundirect lietojumprogrammu no attāluma (wi-fi) no mobilās ierīces, lai uzlabotu apkures iestatījumus. Sundirect TH400 infrasarkanajā dvieļu žāvētājā panelī ir iebūvēts termostata uztvērējs, paneļa aizmugurē , kas sazinās ar Sundirct Smart App. Kopā ar lietotni tā pilnībā atbilst ES ErP regulai (Eco Design Directive). Vienkārši lejupielādējiet lietotni no Appstore vai Playstore.

Smart infrasarkanais spogulis/sildītājs MD-Plus sērijas infrasarkanais panelis ar spoguļa virsmu ir divi vienā produkts – tas ir gan sildītājs, gan spogulis. Šis spilgtais sildītājs ar savu stilīgo dizainu nodrošina komfortablu atmosfēru vannas istabās. Infrasarkanā spoguļa sildītājs novērš kondensāciju uz spoguļa virsmas, nodrošinot vienmēr labu redzamību. Izmantojot infrasarkano staru sildītājus mitrā vidē-vannas istabās, tas novērsīs pelējuma veidošanos, jo tas uztur sienas un priekšmetus sausus. MD-Plus sērijas spoguļi ir ar sudrabu pārklātu stikla virsmu, kas atspoguļo asumu un skaidrību salīdzinājumā ar hromētiem spoguļiem. Sundirect infrasarkano paneļu sildītāji ir piemēroti vannas istabām ar IP44 aizsardzības klasi. Šajā infrasarkanā spoguļa sildītājā ir silikona stieples apsildes elements, kura siltuma pretestība ir līdz 200 ° C, tādējādi palielinot izturību. Sildīšanas elements ir ļoti izolēts, padarot to ļoti drošu. MD-Plus sērijas infrasarkanais apkures panelis ir izolēts ar diviem slāņiem augstas temperatūras stikla šķiedru, lai nodrošinātu minimālos siltuma zudumus no aizmugures. Pulētais tērauda atstarotājs optimizē sildīšanas efektivitāti, atspoguļojot infrasarkano staru iedarbību uz priekšu. MD-Plus infrasarkanajā panelī ir iebūvēts termostata uztvērējs, paneļa aizmugurē , kas sazinās ar Sundirct Smart App. Kopā ar lietotni tā pilnībā atbilst ES ErP regulai (Eco Design Directive). Vienkārši lejupielādējiet lietotni no Appstore vai Playstore.

Smart1.0 Pro bezvadu termostats ar wi-fi ir jaunākās versijas bezvadu termostats ar wi-fi. Vēl vairāk enerģijas ietaupījumu un ērtības. Izmantojot Sundirect gudro vadības sistēmu, jūs varat pilnībā kontrolēt savu apkuri, izmantojot Sundirect APP no attāluma no jebkura iOS vai Android ierīces. Vienā termostatā jūs varat savienot vairākus infrasarkanos paneļu sildītājus vienā tīklā un vienlaikus tos visus kontrolēt. Smart 1.0 Pro tālvadības pultij ir jābūt pieslēgtai pie mājas interneta tīkla.

Wi-Fi kontrole, izmantojot APPSundirect  mobilā aplikācija ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no jebkuras iOS vai Android ierīces. Jūs varat viegli kontrolēt sildītāja statusu un mainīt iestatījumus no sava viedtālruņa vai planšetdatora. Wifi apkures kontrole ļauj jums ietaupīt līdz pat 10% enerģijas.

  • Atvērto logu tehnoloģija Šī funkcija automātiski nosaka pēkšņu temperatūras kritumu un automātiski padara infrasarkano paneļu sildītāju ieslēgtu enerģijas taupīšanas režīmu. Ar atvērto logu tehnoloģiju var ietaupīt līdz pat 4% enerģijas
  • 7dienu programma Šī funkcija ļauj Jums iestatīt savu apkures grafiku katrai nedēļas dienai. Izmantojiet dažādus temperatūras iestatījumus, piemēram, ja Jūs esiet mājās, strādājiet vai dodieties gulēt. Ar mūsu 7 dienu programmu var ietaupīt līdz pat 15% enerģijas, salīdzinot ar manuālajām vadības sistēmām
  • Adaptīvais starts Vadības sistēma uzzina, cik ilgs laiks infrasarkano paneļu sildītājam nepieciešams, lai sasniegtu ieprogrammētos temperatūras iestatījumus, lai temperatūra tiktu sasniegta iestatīšanas laikā. Tas nozīmē, ka jūsu iegūsiet siltumu agrāk, lai sasniegtu nepieciešamo temperatūru, piemēram, laikā, kad mostieties. Ar Adaptīvais starts Jūs varat ietaupīt līdz pat 2% enerģijas salīdzinājumā ar manuālajām vadības ierīcēm
  • Brīvdienu režīms Ieslēdziet infrasarkanos paneļu sildītājus brīvdienu režīmā, izmantojot atpakaļskaitīšanas taimeri, ja jūs neesat telpās uz ilgu laiku. Infrasarkanie paneļu sildītāji minimāli sildīs māju, tas ļaus Jums ziemas laikā izvairīties no aizsalušām caurulēm.
  • Uzstādot vannas istabā smart infrasarkano dvieļu žāvētāju/sildītāju un smart infrasarkano spoguli/sildītāju jums jāiegādājas tikai viens Smart1.0 Pro wi-fi termostats. Un vēl vairāk, – uzstādot šos infrasarkanos sildītājus mājā, kur ir vairākas vannas istabas, Smart 0.1 Pro lietotne piedāvā iespēju vienlaikus kontrolēt vairākus sildītājus vēl ērtākai lietošanai un elektroenerģijas patēriņa samazināšanai.

Uzstādot vannas istabā Smart infrasarkano dvieļu žāvētāju/sildītāju un Smart infrasarkano spoguli/sildītāju jums jāiegādājas tikai viens Smart 01 Pro wi-fi termostats.Un vēl vairāk, uzstādot šos infrasarkanos sildītājus mājā, kur ir vairākas vannas istabas, Smart 0.1 Pro lietotne piedāvā iespēju vienlaikus kontrolēt vairākus sildītājus vēl ērtākai lietošanai un elektroenerģijas patēriņa samazināšanai.