Infrasarkanie sildītāji

Sundirect GD-Plus infrasarkanais sildītājs ar stikla virsmu ir izgatavots no augstas  drošības keramikas stikla, apvienojot izsmalcinātu dizainu un optimālu apkures veiktspēju. Keramikas stikla virsma ļauj caurplūst vairāk infrasarkano staru, salīdzinot ar parasto drošības stiklu. Tie ir pieejami koši melnā un dzidri baltā krāsā. Šim infrasarkanā stikla sildītājam ir IP44 aizsardzības klase, tāpēc to var izmantot vannas istabās. Kopā ar nerūsējošā tērauda dvieļu turētaju šo stikla infrasarkano staru sildīšanas paneli pēc izvēles var izmantot arī kā dvieļu žāvētāju.

Sundirect  infrasarkanajiem sildītājiem ar stikla virsmu ir silikona stieples sildelements, kura siltuma pretestība ir līdz 200 ° C, kā rezultātā palielinās izturība. Sildelements ir ļoti izolēts, padarot to ļoti drošu. Sundirect sērijas stikla infrasarkano staru paneļu sildītājs ir izolēts ar diviem augstas temperatūras stikla šķiedras slāņiem, kas nodrošina minimālus siltuma zudumus aizmugurē. Pulēts tērauda atstarotājs optimizē apkures veiktspēju, atstarojot infrasarkanos starus priekšā. GD-Plus sērijai ir Easy-Fit montāžas risinājums, kas nodrošina vieglu un drošu montāžu.

Sundirect infrasarkanie sildītaji ar stikla virsmu ir pieejami trīs jaudās 400, 600, 800W un trīs izmēros 66 x 66 , 60 x 100 , 70 x 130cm, kas atbilst visām nepieciešamajām vajadzībām, nodrošinot, ka izmēri un jauda būs vairāk nekā optimāli jūsu pieprasijumam..Sundirect infrasarkanie sildītāji ar stikla virsmu ir paredzēti lietošanai pie sienas un ir pievilcīgs papildinājums gan komerciālam, gan mājas interjeram. Šie sildītāji ir īpaši plāni, tikai 20 mm dziļumā un ar sienas stiprinājumu 45mm. Uz visām vadības ierīcēm attiecas 2 gadu garantija, bet infrasarkanajiem sildītājiem – 5 gadu garantija.

Sundirect GD-Plus sērijai ir iebūvēts termostata uztvērējs paneļa aizmugurē, kas komunicē ar Sundirect viedajām apkures vadības sistēmām – Smart1.0 / Smart1.0 Pro / Smart Plug. Šie infrasarkanie sildītāji ar stikla virsmu pilnībā atbilst ES ErP regulai (Ekodizaina direktīvai). Mēs arī piedāvājam savienojuma režīmu mūsu uztvērējā, kas ļauj jums izveidot savienojumu ar savām ēku pārvaldības sistēmām, ja tādas ir pieejamas. Uzziniet vairāk par ES ErP regulu mūsu iepriekšējās publikācijās.