Infrasarkanie sildītāji

Sundirect ART infrasarkanā paneļu sildītāju sērija parāda daudzveidību, apvienojot dizainu un ērtu apsildi. Katru paneli var pielāgot un izdrukājot atsevišķu attēla motīvu pēc jūsu izvēles. Sundirect ART infrasarkanie paneļi ļauj personalizēt jūsu biroju vai dzīvojamo istabu un piešķir tiem unikālu dizainu.

Sundirect.lv(SPT Dizains} tagad strādā ar vietējo poligrāfijas uzņēmumu Latvijā, lai piedāvātu personalizētus infrasarkanos paneļus ar karstumizturīgu drukāšanu UV plēvi izcilās krāsās. Nosūtiet mums savu iecienīto attēlu un mēs piegādāsim jūsu izvēlēto ART attēlu uz paneļa tikai vienas nedēļas laikā. Uz visām vadības ierīcēm attiecas 2 gadu garantija, paneļiem 5 gadu garantiju.

Visiem ART infrasarkanajiem Plus sērijas sildītājiem ir iebūvēts wi-fi termostata uztvērējs.Sundirect PE / IC /GD Plus sērijām ir iebūvēts wi-fi termostata uztvērējs paneļa aizmugurē, kas komunicē ar Sundirect viedajām apkures vadības sistēmām – Smart1.0 / Smart1.0 Pro / Smart Plug. Šie infrasarkanie sildītāji atbilst ES ErP regulai (Ecodizain direktīvai).

Infrasarkano ART sildītāju iespējas:

  • Pielāgojama apdrukāta virsma
  • Pieejams ar stikla, tērauda vai alumīnija virsmu
  • Iebūvēts wi-fi termostata uztvērējs
  • CE / GS / SAA / ErP / RED sertificēts

Infrasarkanos paneļu PE sildītāju sēriju var pēc izvēles ierāmēt ar koka, plastikāta vai alumīnija rāmi.
Rāmju izvēle un ierāmēšana Rīga Merķeļa iela 17/19 – 1 , T. 26445545